poniedziałek, 16 maja, 2022

Budowa

Nowoczesne domy i budynki – zobacz dzieła architekta

Dzisiaj opisujemy zrealizowane projekty Craft Project – architekt Serock.

Budynek usługowy

Architekt zaprojektował budynek usługowy, który jest piętrowy. Budynek ma duże okna, między nimi są brązowe elementy, reszta budynku jest w białej barwie. Naokoło drzwi wejściowych, budynek zabudowany jest szarymi płytami. Całe wejście jest przeszklone.

Przedszkole

Przedszkole jest wielokolorowym budynkiem. Wygląda jakby składało się z 4 małych budynków – jeden biały, dwa szare i jeden niebieski. Jest to niski obiekt, który ma okna jedynie na dole. Są one wysokie i przeszklone są niemalże całe pomieszczenia. Budynek ma elementy w kolorze żółtym i niebieskim.

Budynki mieszkalne

Jeden budynek mieszkalny został zrobiony z cegły i architekt pozostawił ten niepomalowany obiekt. Dom posiada ciemnoszare dachówki, balustradę i ramy okienne. Jest piętrowy i na piętrze posiada wyjście na sporych rozmiarów balkon, który umiejscowiony jest na dachu parteru. Budynek ma wstawione wielkie okna.

Następny budynek mieszkalny jest w kolorze białym i posiada także garaż. Domek jest piętrowy i na dachu garażu został stworzony balkon ze szklaną balustradą. Obiekt ma ciemnoszare i drewniane fragmenty.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock posiada dach w kolorze czerwonym i jest dwupiętrowa. Fasada restauracji jest beżowa a dodatkowo wokół restauracji widnieje sporo zieleni takiej jak krzaki oraz niskie drzewka. Restauracja ma okna z każdej strony, także takie dachowe.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każde mieszkanie ma balkon. Sam budynek jest w kolorze szarym z elementami jasnobrązowymi. Balustrady balkonów są szklane. Blok ma parter i 2 piętra i ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z domów jest jednokondygnacyjny i ma białe ściany. Obiekt ma sporej wielkości okna, które wychodzą do ogrodu i dach w kolorze czerni.

Kolejny z budynków mieszkalnych jest nietypowy. Jest piętrowy i ma balkon. Nie ma typowego kwadratowego lub prostokątnego kształtu. Posiada wysokie okna, dach jest czarny, a fasada momentami jest drewniana, a częściowo architekt zaplanował cegły w przeróżnych odcieniach szarości. Sporo elementów jest czarnych, tak jak na przykład barierka balkonowa.

Kolejny budynek mieszkalny jest bliźniakiem, który jest piętrowym obiektem. Posiada 2 garaże – po jednym dla każdej połowy domu. Budynek ma białe i szare kolory, elementy takie jak dach lub barierki przy balkonach mają czarny kolor. Z jednej strony domu jest podjazd i wejście, z drugiej strony duże okna balkonowe, które wychodzą na ogród.

Ostatni obiekt mieszkalny posiada fragment, który wygląda jak wieża i jest trochę zarośnięta przez rośliny pnące. Ta część jest w jasnych odcieniach szarości, a reszta domu czarna i posiada brązowe elementy. Dom jest piętrowy i ma nietypowy kształt.

Dom dla ludzi starszych

Ostatni już budynek jest spory – wygląda trochę jak blok. Posiada parter i 3 piętra + jeszcze poddasze. Lokale na piętrach 1-3 mają balkony. Barwa tego budynku to jasnoszary, dach jest ciemnoszary.