niedziela, 16 stycznia, 2022

Aranżacja

Trendy w projektowaniu łazienek

Śledź trendy

Nie można zaprzeczyć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym wstępie, jeśli budujemy dom lub obmyślamy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, warto zwrócić uwagę na kilka najbardziej istotnych kwestii, o których należy pamiętać podczas wyboru wyposażenia do łazienki.

Modna kolorystyka

Przede wszystkim istotna jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. Ostatnio niezwykle modne stały się jednolite, ciemne barwy. Z pewnością będą odpowiadać one za niezwykły klimat łazienki w połączeniu z kolorowymi umywalkami, które również ostatnio święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na funkcjonalność. Ważna jest dobrej jakości armatura łazienkowa łowicz, która spełni wszystkie wymagania członków rodziny. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych renomowanych producentów – decydując się na zakup, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita.

Solidna wanna

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Istotne będzie także dobranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Obecnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to stać na samym środku łazienki.